Ibrandox, wag asseblief...

Verwerk tans Wag asseblief...

iBrandox-Aanlyn-Privaat-Beperk
Sluit aan by ons mal klub
Help ons om te weet hoe jy 'n positiewe verskil aan die organisasie kan bring.
ibrandoks
Sluit aan by ons talentnetwerk
Stuur jou cv career@ibrandox.com or klik hier om nou aan te sluit
ibrandox aanlyn
Onmiddellike openinge
HTML | SEO | Grafiese | App Ontwikkelaar | PHP & Dot Net Ontwikkelaar | Inhoudskrywer | Verkope
Humein bhi nahi pata hum kaun hain?
Sommige sê ons is lief vir beginners, ander skree ons as webontwikkelaars, min prys ons as 'n digitale agentskap. terwyl sommige tegnologie-grieke voorstel. Lekin, humse badkar kaun? Skree vir Chai!

Handelsmerk

Rango Se Khelna

Handelsmerk
Wie is ons

Wie is ons?

Healthcare

Healthcare

Singapoer
middag
jy
ht
die-druk
Pret-galery

Prettige galery

आराम हराम हैं! Kom ons lag saam

Jy weet! Ons is mal!

Jaldi Aaayege (binnekort)

Het-chai

Het jy chai?

Kom ons het 'n chai om besigheid bespreek?

Hoekom-ibrandox

Hoekom ibrandox

Heruitvind handelsmerke, digitaal

Kliënt

Kliënte

Har Country me hai jadoo humara :)
Sommige sê ons is lief vir beginners, ander skree ons as webontwikkelaars, min prys ons as 'n digitale agentskap, terwyl sommige tegnologie-grieke voorstel.

Hoekom moet jy iBrandox huur vir jou aanlyn projek?

hoekom-moet-jy-ibrandox-vir-jou-aanlyn-projek-huur
Met hierdie skielike oplewing in aanlyn besighede, is daar 'n duidelike oplewing in webontwerpondernemings. In elke hoek van die stad vind jy dalk iemand wat daarop aanspraak maak dat hy jou aanlyn besigheid tot sy hoogtepunt neem. Maar is dit eintlik so maklik om jou aanlyn besigheid 'n sprong vorentoe te maak? As dit so maklik was, sou elke tweede aanlyn besigheid op die leer van sukses geklim het, voel jy nie so nie?

Ons verstaan ​​dat aanlyn besigheid nie net beperk is tot die maak van 'n webwerf nie, dit is veel verder as dit. Ons verstaan ​​ook hoe moeilik dit is om jou keuse te maak wanneer dit kom by die keuse van die beste webontwerpmaatskappy of dalk 'n vennoot sou die beter term wees, te midde van 'n aantal onlangse paddastoele. Om jou 'n bietjie te help, hier kom ons met, iBrandox, die beste webontwerpmaatskappy in Gurgaon. Ons weet dit is nie voldoende om te sê dat dit die beste maatskappy is nie en verwag dat jy dit moet glo. Daarom kom ons met redes wat jou sekerlik selfversekerd sal maak en jou sal dwing om ons vir jou aanlynprojekte te huur.

5 faktore wat iBrandox jou keuse maak
  • Ons kreatiewe span- Span is die belangrikste komponent van enige maatskappy, is dit nie? Ons het 'n span wat hardwerkend, toegewyd, passievol oor hul werk is, en terselfdertyd kreatief en slim is. Ons weet dat daar strawwe mededinging in die mark is; daarom glo ons dat om buite die boks te dink die enigste manier is om met die kleure van sukses uit te kom. Ons span werk met pasiënte met elke kliënt, gee 'n gelyke vlak van aandag en verstaan ​​hul behoeftes aangesien ons weet elke kliënt het 'n ander behoefte aan sy/haar projek. Ons respekteer jou en werk volgens jou wense.
  • Dinamies en modieus- As jy die wêreld rondom jou sien, is dit tyd om op hoogte te bly, anders sal jy nie eers weet wanneer iemand jou sal vervang nie. Maar moenie bekommerd wees nie! Ons span is slim genoeg en glo daarin om altyd op hoogte te bly. Om staties te wees is nie die eienskap van ons firma nie.
Ons s'n is 'n baie dinamiese firma en pas by die neiging regoor die wêreld. Die voorbeeld daarvan kan gesien word in die vorm van die aantal responsiewe webwerwe wat ons vir ons kliënte geskep het. Ons weet dat die aantal mobiele internetgebruikers die afgelope paar jaar toegeneem het; daarom het ons gedink om dit in u hof te verander. Responsiewe webwerwe laat mobiele gebruikers toe om jou webwerf te besoek en sodoende jou kliëntepotensiaal te verhoog. Hierdie is maar een van die voorbeelde van hoe nuwerwets ons is. Tegniese liefhebbers soos ons hulle noem, die tegniese afdeling van ons firma bly op hoogte van elke nuwe tegniek wat regoor die wêreld uitbreek en dit help ons om die beste uitset in jou aanlyn besigheid te lewer.
  • Suksesvolle projekrekords- 'n Maatskappy kan beoordeel word deur sy vorige kliënterekords. U kan ook ons ​​vorige kliënterekords nagaan en ons verseker u dat dit u meer na ons sal lok. Ons het meer as 70 projekte wêreldwyd gedoen en ons is trots om u in te lig dat 70% van ons kliënte verkies om na ons terug te keer vir hul toekomstige projekte. Sommige van die projekte waaraan ons werk, sluit in bekende Chef IICA, Tasty Tweets, Bakers Oven, OLX, varings en blomblare, en vele meer. Dit was net 'n vinnige blik op wat ons doen. In die geval van 'n navraag, kan jy ons kontak en ons antwoord jou graag.
  • Ondervinding in werk oor industrieë- Dit is 'n baie seldsame geval wanneer jy 'n enkele firma vind wat oor verskillende nisse werk en weens 'n gebrek hieraan moet baie mense verskillende firmas soek vir verskillende projekte. Maar gelukkig sou jy nie hierdie probleem in die gesig staar as jy ons nader nie. Ons het redelike ondervinding om oor verskillende industrieë heen te werk en dit ook baie suksesvol. Miskien is dit die kenmerk wat ons van ander onderskei en hierdie onderskeid sal duidelik vir jou sigbaar wees sodra jy saam met ons werk. Of dit nou skoonheid of organiese kos is, ons werk in elke nis met uitnemendheid.
  • Kliënt vriendelik- Laastens, maar beslis nie die minste nie, is ons onder ons kliënte bekend vir die soort verhoudings wat ons met hulle handhaaf. Afgesien van uitnemendheid in werk, waardeer ons al ons kliënte gelyk in terme van verhoudings. Kliëntvriendelik is die etiket wat u ons waarskynlik sal gee nadat u met ons gewerk het, soos die meeste van ons kliënte doen.
Ons verhouding is nie net beperk tot werk nie, want ons glo in langtermynverhoudings en ons gaan voort om jou by te staan ​​in jou werk selfs nadat die projek van ons kant af verby is. Vertrou ons, jy sal graag met ons wil werk en ons sal jou nooit die kans gee om spyt te wees oor ons besigheidsverhouding nie.

Is jy dus gereed om saam met 'n klomp nuwerwetse dog fantastiese webontwerpers te werk? Is jy gereed om jou besigheid te sien vlieg met die kleure van sukses? Is jy gereed om konstruktiewe verhoudings op te bou? As jou antwoord ja is, waarvoor wag jy dan? Tel jou foon op, skakel ons nommer, of bereik ons ​​kantoor vir 'n koppie tee, bespreek jou projek met ons, en wag om die leer van sukses te klim. iBrandox, die beste webontwerponderneming in Gurgaon, is gereed om jou en jou besigheid op sy hoogtepunt te sien. Wag om van jou kant af te hoor!

Wat ons onderskei, is ons onwrikbare verbintenis tot jou sukses. Ons werk nou saam met jou om jou unieke besigheidsbehoeftes te verstaan ​​en ons dienste daarvolgens aan te pas. Met 'n portefeulje van suksesvolle projekte en 'n diverse reeks tevrede kliënte, staan ​​iBrandox as 'n bewys van ons kundigheid.


Dus, as jy gereed is om 'n beduidende impak in die aanlynwêreld te maak, werk saam met die beste webwerf-ontwerponderneming in Delhi, Indië, Gurgaon – iBrandox. Laat ons jou help om jou digitale drome in werklikheid te omskep en kyk hoe jou aanlyn-teenwoordigheid floreer.

iBrandox-Aanlyn-Privaat-Beperk
iBrandox-Aanlyn-Privaat-Beperk
iBrandox-Aanlyn-Privaat-Beperk

Hou jy van ons portefeulje? Deel ons passie en liefde met jou vriend :)

ibrandox digitale agentskap

oor 200 resensies

var t = $(".LdimgSwnvrVrOne").attr("data-attr-ldimgswnOne"); $(".LdimgSwnvrVrOne").attr("src", t); window.dataLayer = window.dataLayer || []; funksie gtag() { dataLayer.push(argumente); } gtag('js', nuwe Datum()); gtag('config', 'UA-53875827-1'); !funksie (f, b, e, v, n, t, s) { if (f.fbq) terugkeer; n = f.fbq = funksie () { n.oproepMetode ? n.callMethod.apply(n, arguments) : n.queue.push(arguments) }; if (!f._fbq) f._fbq = n; n.stoot = n; n.gelaai = !0; n.version = '2.0'; n.tou = []; t = b.createElement(e); t.async = !0; t.src = v; s = b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t, s) } (venster, dokument, 'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js'); fbq('init', '144010942946156'); fbq('track', 'PageView');

var firebaseConfig = { apiKey: "AIzaSyB8JMIJDga0k0sSW2NFYnuVuHgvfrVZf6Y", authDomain: "ibrandox-1f97c.firebaseapp.com", databasisURL: "https://ibrandox-1f97c.firebaseio.com", "ibrandox-1f97c.firebaseio.com",:cbrandibaseio.com, project "ibrandoxIbrand:1", projecti -97f44964557397c.appspot.com", messagingSenderId: "7" }; firebase.initializeApp(firebaseConfig); const messaging = firebase.messaging(); messaging.usePublicVapidKey('BB3JUk0BB9QVxlFXRgZq5jiWWU03F5B0EDKuLGD21ktE05Soy7yuM5V6FzdiSFv7OCmMjXpIvpTXt3BpC8wtzew') messaging.requestaging-permission(') messaging.requestsaging-funksie('nie toegestaan.(') messaging.request console(logget)('). ken().then(function (currentToken) { console.log(currentToken); SaveClientID(currentToken) document.getElementById('token').innerHTML = currentToken; }).catch(function (err) { console.log('an error occuring retirve token', err); showToken('Error', err) ; setTokenSendToServer(false); }); }).catch(funksie (fout) {console.log('kan nie kennisgewing nie, fout); }); messaging.onMessage(funksie (payload) { var obj = JSON.parse(payload.data.notification); var notification = new Notification(obj.title, { ikoon: "https://www.ibrandox.com/assets/images /push_notification-logo.png", body: obj.body, //requireInteraction: true, data: { time: new Date(Date.now()).toString(), click_action: obj.click_action } }); }) ; funksie SaveClientID(currentToken) { $.ajax({ tipe: "POST", url: 'https://www.ibrandox.com/ToyRenting.aspx/SaveClientID', data: '{"currentToken":"' + currentToken + '"}', contentType: 'application/json; charset=utf-XNUMX', dataType: 'json', success: function (result) { if (result.d.toString() != "") { } } } ); }

(funksie () {var script = document.createElement('script');script.src = 'https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/babel-polyfill/6.26.0/polyfill.min.js' ;script.async = false;document.head.appendChild(script);}()) var __cp = {"id":"ZJNT-93H6GuR8-ApMtEn6qtwMswF1jDEllWMy_4qthU","version":"1.1"};(funksie (venster, dokument) {var cp = document.createElement('script');cp.type = 'text/javascript';cp.async = false;cp.src = "++cdn-widget.callpage.io+build+js+ callpage.js".replace(/[+]/g, '/').replace(/[=]/g, '.');var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s. parentNode.insertBefore(cp, s);if (window.callpage) {alert('Jy kan net 1 CallPage-kode op jou webwerf hê!');} anders {window.callpage = funksie (metode) {if (metode == '__getQueue') {return this.methods;} anders as (metode) {if (typeof window.callpage.execute === 'funksie') {return window.callpage.execute.apply(hierdie, argumente);}else { (this.methods = this.methods || []).push({argumente: argumente});}}};window.callpage.__cp = __cp;window.callpage('api.button.autoshow');}} )(venster, dokument);